• У зв’язку з ситуацією з коронавірусом наступне засідання кафедри СКЛА буде проводитися дистанційно у форматі відеоконференції ZOOM  10 березня 2021р., початок о 14-30.

Анотація до дипломного проекту студента Браницького Юрія

Пояснювальна записка до дипломного проекту «Метод та засоби визначення у складі наземного робота відстані до плоского об’єкту» складає 51 сторінки тексту, 19 ілюстрацій, 2 таблиці, 13 бібліографічних посилань.

Мета проекту – розробити систему автономної навігації в закритому приміщенні та обрати засоби для її реалізації.

Використані наступні способи: метод визначення відстані до об’єкту по зображенню за допомогою стереозору, скануючий лазерний далекомір (система лідар).

Ключові слова: лазерний дальномір, програмне забезпечення, сканування, плата Arduino UNO, програмний код.