• У зв’язку з ситуацією з коронавірусом наступне засідання кафедри СКЛА буде проводитися дистанційно у форматі відеоконференції ZOOM  10 березня 2021р., початок о 14-30.

Анотація до дипломного проекту студента Горбачек

Пояснювальна записка до дипломного проекту «Система керування пасивного безпілотного літального апарату» складає 33 сторінки та 2 додатки.

Мета проекту – розробити систему керування пасивного безпілотного літального апарату та змоделювати його політ в середовищі MATLAB, з вказаними вхідними даними згідно з технічним завданням.

Використані наступні способи: спосіб складення рівнянь руху пасивного безпілотного літального апарата згідно з кутами Ейлера, спосіб адаптивного керування.

Результати роботи не були ніде опубліковані.

Ключові слова: система автоматичного керування, рівняння руху, безпілотний літальний апарат, адаптивне управління.