• У зв’язку з ситуацією з коронавірусом наступне засідання кафедри СКЛА буде проводитися дистанційно у форматі відеоконференції ZOOM  10 березня 2021р., початок о 14-30.

Анотація до дипломного проекту студента Левченко

Пояснювальна записка до дипломного проекту «Мініатюрний ультрафіолетовий піко поляриметр для дослідження стратосферного озонового шару Землі» складає ___ сторінок тексту, ___ ілюстрацій, ___ таблиць, ___ бібліографічних посилань.

Мета проекту – створення структурної та функціональної схем приладу, створення наземного макету для проведення випробувань в лабораторних умовах.

Використані наступні способи: алгоритмічна обробка результатів вимірювань. Розроблений алгоритм обробки результатів вимірювання дозволить визначити ступінь поляризації стратосферного озону. Отримані результати дозволять оцінити стан озонового шару Землі.

Ключові слова: ультрафіолет, поляриметр, озоновий шар.