• У зв’язку з ситуацією з коронавірусом наступне засідання кафедри СКЛА буде проводитися дистанційно у форматі відеоконференції ZOOM  10 березня 2021р., початок о 14-30.

Анотація до дипломного проекту студента Навротський

Пояснювальна записка до дипломного проекту «Нейромережевий алгоритм для задач орієнтації та навігації наземного робота» складає - сторінки тексту, - ілюстрацій,  - таблиць, - бібліографічних посилань.

Мета проекту – розробити інтелектуальну систему керування наземним роботом.

Використані наступні методики: Методика навчання з підкріпленням, зокрема Q – навчання, методика модифікованого штучними нейронними мережами методу навчання з підкріпленням – глибинного Q – навчання. Отримані результати дозволяють формувати закон керування без участі людини.

Результати роботи були опубліковані -

Ключові слова: інтелектуальна система керування, навчання з підкріпленням, штучні нейронні мережі.