• У зв’язку з ситуацією з коронавірусом наступне засідання кафедри СКЛА буде проводитися дистанційно у форматі відеоконференції ZOOM  10 березня 2021р., початок о 14-30.

Анотація до дипломного проекту студента Овсянніков

Пояснювальна записка до дипломного проекту «Експериментальне визначення динамічних характеристик навігаційного акселерометра шляхом його стендових випробувань» складає з 26 сторінок та 2 додатків.

Мета проекту – розробити математичну модель динамічних характеристик (ДХ) навігаційного акселерометра (НА) та методику їх визначення шляхом випробування. Розробити стенд для визначення ДХ НА з вказаними вхідними даними згідно з технічним завданням.

Використані наступні способи: спосіб визначення динамічних характеристик шляхом розрахунку за експериментальними даними відношення динамічного коефіцієнту перетворення НА до його статичного коефіцієнту перетворення при дії на НА детермінованих (або випадкових) вібрацій .

Результати роботи не були ніде опубліковані.

Ключові слова: динамічні характеристики, навігаційний акселерометр, вібраційний стенд.