• У зв’язку з ситуацією з коронавірусом наступне засідання кафедри СКЛА буде проводитися дистанційно у форматі відеоконференції ZOOM  10 березня 2021р., початок о 14-30.

Анотація до дипломного проекту студентки Пархоменко

Тема дипломного проекту: «Безконтактна оптична система зчислення шляху  малогабаритного безпілотного літального апарата».

Мета проекту – розробка альтернативного методу орієнтування надлегких БПЛА на основі отримання інформації про місцевість від фото- відео- камери, без використання інформації, отриманої від супутників глобальної системи навігації.

Використані наступні методи: метод зчислення пройденого шляху на основі аналізу потокового відео, оскільки саме цей метод не потребує додаткових, заздалегідь підготовлених даних про місцевість.

Ключові слова: БПЛА, системи навігації, автономне позиціювання, оптимізація руху, зчислення пройденого шляху.