• У зв’язку з ситуацією з коронавірусом наступне засідання кафедри СКЛА буде проводитися дистанційно у форматі відеоконференції ZOOM  10 березня 2021р., початок о 14-30.

Анотація до дипломного проекту студента Соболенко

Пояснювальна записка до дипломного проекту «Система автоматичного керування квадрокоптером на базі системи технічного зору » складає 54 сторінки тексту, 29 ілюстрацій, 26 бібліографічних посилань.

Мета проекту – розробити систему автоматичного керування квадрокоптером на базі системи технічного зору з вказаними вхідними даними згідно з технічним завданням.

Використані наступні способи: спосіб складення рівнянь руху безпілотного літального апарата типу квадрокоптер згідно з кутами Ейлера   .

Результати роботи не були ніде опубліковані.

Ключові слова: Керування , інерційна навігаційна система , система технічного зору, моделювання , квадрокоптер , синтез .