•  кафедри СКЛА

Анотація на магістерську дисертацію студента Гоїнець

Пояснювальна записка до магістерської дисертації «Забезпечення надійності мініатюрного барометричного висотоміра на базі п’єзорезистивного датчика тиску» складає 70 сторінки тексту, 12 ілюстрацій, 13 бібліографічних посилань.

Мета дослідження (роботи) – розробка метода підвищення функціональної надійності мініатюрного барометричного висотоміра квадрокоптера комплексуванням висотоміра з безплатформенною інерціальною системою (БІНС) і супутниковою навігаційною системою (СНС).

Використані наступні методи: для підвищення надійності барометричного висотоміра було обрано метод функціонального комплексування, коли надлишковість в системі створюється резервуванням основної функції об’єкта за призначенням, тобто метод функціонального резервування. Отримані результати дозволять підвищити надійність як висотоміра, так і квадрокоптера в цілому.

Ключові слова: підвищення функціональної надійності; барометричного висотоміра; СНС; комплексування; метод функціонального резервування.