•  кафедри СКЛА

Анотація на магістерську дисертацію студента Кравченко

Пояснювальна записка до магістерської дисертації «Система керування сільськогосподарського безпілотного літального апарату» складає 70 сторінки тексту, 15 ілюстрацій, 17 бібліографічних посилань.

Мета дослідження (роботи) – розробити алгоритм побудови мінімальної траєкторії БПЛА для вирішення задачі розпилення трихограми.

Використані наступні способи: побудова траєкторії за контрольними точками.

Результати: Був запропонований алгоритм побудови траєкторії польоту безпілотного літального апарату (БПЛА) для вирішення сільськогосподарських завдань. Алгоритм, на основі вхідних даних, таких як: розмір поля, точка зльоту і точка посадки, будує мінімальну траєкторію польоту, яка необхідна для обробки вказаного поля, з урахуванням мінімального радіуса плоско паралельного розвороту БПЛА.

Розроблений алгоритм також можна використовувати у інших напрямах розвитку БПЛА, наприклад транспортуванні  вантажу або охорона об`єктів.

Ключові слова: БПЛА; траєкторія польоту; трихограма;