• У зв’язку з ситуацією з коронавірусом наступне засідання кафедри СКЛА буде проводитися дистанційно у форматі відеоконференції ZOOM  10 березня 2021р., початок о 14-30.

Анотація на магістерську дисертацію студента Козлов

Пояснювальна записка до магістерської дисертації «Оглядово-порівняльна система визначення координат літального апарату на площині, на основі оптичної камери» складає     сторінки тексту,    ілюстрацій, і    бібліографічних посилань.

Мета дисертаційної роботи полягає в розробці оглядово-порівняльної система визначення координат літального апарату на площині, на основі оптичної камери, використовуючи сучасний алгоритм визначення особливостей зображення KAZE.

Використані наступні способи визначення руху за допомогою камери: оцінка руху камери з двох послідовних кадрів, та оцінка руху камери за допомогою алгоритму «3-D-to-2-D».

Отримані результати дозволяють визначати координати місця розташування літального апарату на площині.

Результати роботи опубліковані на IV Міжнародній нуково-практичній конференції: «Теория и практика современной науки»

Ключові слова: Камера, літальний апарат, визначення координат, візуальна одометрія.