• У зв’язку з ситуацією з коронавірусом наступне засідання кафедри СКЛА буде проводитися дистанційно у форматі відеоконференції ZOOM  10 лютого 2021р., початок о 14-30.

Авіаційний навчальний центр TRITECH https://tritech.lv створений в 2014 році в м Рига згідно з міжнародними стандартами EASA. Наш центр є школою професійної підготовки авіаційних технічних фахівців. Наша компанія надає освітні послуги відповідно до EASA Part-66.
Tritech підтримує орієнтований на високу якість підхід, що відповідає нашому часу, пропонуючи практичне і інноваційне навчання.

Авіаційний навчальний центр TRITECH створений групою авіаційних фахівців, що мають великий досвід в освітньому процесі та в практиці обслуговування авіаційної техніки, наземного обладнання та підтримання льотної придатності повітряних суден. Висококваліфіковані співробітники і професійні інструктори, це основа і гордість нашої команди.
Досвід наших інструкторів дозволяє створити унікальні програми професійної підготовки.

Сторінка 1 із 13