•  кафедри СКЛА

Інженер-конструктор

Випускники кафедри ПСКЛА згідно з Державним класифікатором професій можуть обіймати посаду "інженер-конструктор".

Інженер−конструктор

В чому особливості і переваги роботи інженера−конструктора, особливо інженера−конструктора, який розробляє нові літаки?

Напевно в тому, що коли така людина бачить в небі красиву та стрімку металеву птицю, вона може з гордістю сказати, що це її творіння. Навіть, якщо інженер−конструктор лише молодий спеціаліст, він знає, що не просто брав участь в проектуванні літака. Він знає, що його участь була необхідною, оскільки без його маленької частки не було б літака в цілому. Саме це почуття своєї необхідності, породжує гордість за свою справу. Людина почуває, що вона живе не даремно.

Напевно це і є щастя, щастя створювати прекрасне. Адже, коли в небі чується звук літака, всі мимоволі дивляться вгору, намагаючись побачити металеву птицю, красиве творіння людських рук.

Нарешті, велика кількість розрахункових задач в галузі проектування дає чудову можливість отримати реальну практику в галузі створення прикладного програмного забезпечення, що безумовно суттєво підвищує рейтинг молодого спеціаліста. Спеціалізація факультету авіаційних і космічних систем в галузі автоматизованого проектування та наявність серед його викладачів спеціалістів, які мають реальний досвід розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, дає можливість засвоїти другу спеціальність − інженера−програміста та отримати документи, які підтверджують відповідну кваліфікацію.