Останні публікації
  • У зв’язку з ситуацією з коронавірусом наступне засідання кафедри СКЛА буде проводитися дистанційно у форматі відеоконференції ZOOM  9 грудня 2020р., початок о 14-30.

Про Авіаційний навчальний центр TRITECH – партнер КПІ

Авіаційний навчальний центр TRITECH https://tritech.lv створений в 2014 році в м Рига згідно з міжнародними стандартами EASA. Наш центр є школою професійної підготовки авіаційних технічних фахівців. Наша компанія надає освітні послуги відповідно до EASA Part-66.
Tritech підтримує орієнтований на високу якість підхід, що відповідає нашому часу, пропонуючи практичне і інноваційне навчання.

Авіаційний навчальний центр TRITECH створений групою авіаційних фахівців, що мають великий досвід в освітньому процесі та в практиці обслуговування авіаційної техніки, наземного обладнання та підтримання льотної придатності повітряних суден. Висококваліфіковані співробітники і професійні інструктори, це основа і гордість нашої команди.
Досвід наших інструкторів дозволяє створити унікальні програми професійної підготовки.

Формування шляху до успішної кар'єри майбутніх фахівців є найважливішим пріоритетом діяльності школи Tritech. Високий рівень якості навчання і практичної підготовки, супровід на всіх етапах процесу навчання, оперативна підтримка, дозволяє нам сформувати затребуваного ринком фахівця.
Сьогодні висококваліфікований фахівець з технічного обслуговування літаків, є найважливішою ланкою в забезпеченні безпеки польотів.
В авіаційному навчальному центрі Tritech доступна очна, заочна, дистанційна форма навчання в залежності від обраних програм навчання або професійних курсів.
Місце проведення навчання - Рига і Київ.
По завершенню навчання студенти отримують диплом авіаційного навчального центру та сертифікат EASA, визнаний більш ніж в 75 країнах світу.
Диплом авіаційного навчального центру та сертифікат EASA дозволяють отримувати ліцензію на право роботи з обслуговування літаків компаній BOEING і AIRBUS у всіх країнах Євросоюзу.

Студенти авіаційних спеціальностей КПІ мають суттєві знижки вартості навчання в Центрі шляхом зарахування частки дисциплін навчального плану, які вивчались в університеті.

Можливе одночасне проходження практики в Центрі студентами авіаційних спеціальностей КПІ.

Київ

Телефон +380966311982