Оголошення
  • У зв’язку з ситуацією з коронавірусом наступне засідання кафедри СКЛА буде проводитися дистанційно у форматі відеоконференції ZOOM  10 березня 2021р., початок о 14-30. 

Концепція системи роботи університету з набору іноземних громадян на навчання та роботи з ними в період навчання - за нових умов

З метою поглиблення процесів інтернаціоналізації КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі - Університет), посилення позицій в світових рейтингах університетів за параметрами інтернаціоналізації та збільшення внеску до бюджету Університету від навчання іноземних громадян, а також на виконання вимог наказу ректора від 20.07.2020 № 7-123 «Про вдосконалення системи управління університетом», ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ НАКАЗУЄ:

  1. Затвердити «Концепцію системи роботи університету з набору іноземних громадян на навчання та роботи з ними в період навчання - за нових умов» (далі - Концепція) (Додаток 1).
  2. Координаційній раді з питань набору іноземних громадян на навчання в Університеті та роботи з ними в період навчання, сформованій розпорядженням від 31.07.2020 № 5/143, спільно із профільними департаментами, деканами факультетів, директорами інститутів, завідувачами кафедр забезпечити протягом жовтня-грудня 2020 року реалізацію заходів по впровадженню Концепції в практику діяльності Університету.
  3. Відповідальним за офіційні сайти департаменту міжнародного співробітництва, центру міжнародної освіти, факультетів і інститутів забезпечити висвітлення основних характеристик нової концепції системи роботи з набору іноземних громадян на навчання в Університеті і заходи по її впровадженню.

Адреса 03056, Київ, вул. Боткіна 1, НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

Корпус 28, кімн. 308

Телефон +380 44 204 83 17