•  кафедри СКЛА

Наукове онлайн стажування у Варшаві “Академічна доброчесність”

Наукове стажування для освітян “Академічна доброчесність”

Духовна Академія Університету Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві (UKSW) спільно із Інститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IIASC) запрошує до участі в програмі онлайн стажування для освітян, метою якого є ознайомлення із європейськими підходами щодо питання наукового плагіату і популяризація академічної доброчесності.

початок стажування: 05.05.2021

Тривалість стажування: 180 год. (сертифікат буде видано датою 30.04.2021)

Організаційний внесок учасника:  115 Євро

КЛЮЧОВІ СПІКЕРИ:

Алі Тахмазов, виконавчий директор компанії Plagiat.pl;

Кшиштоф Гутовский, експерт з авторського права Польської Академії Наук;

Томаш Фолтинек, голова правління Європейської Мережі Академічної Доброчесності;

Віталія Архіпова, регіональний менеджер компанії Turnitin;

Саймон Лінакре, директор з міжнародного розвитку накової аналітичної компанії Cabells.

Сертифікат на базі Вищого Семінаріуму Духовного університету UKSW      (180 годин (6 кредитів ECTS).

В рамках програми є можливість пройти тестування на знання польської мови та англійської мови (стандарт Cambrige).

Контактна інформація:

www.iiasc.org