1.Асп Шеремет Максим - Розробка САК мултикоптерів
2. Асп. Щоголєва Світлана - Дослідження відмовостійкості лазерих гіроскопів
У зв’язку з ситуацією з коронавірусом наступне засідання кафедри СКЛА буде проводитися дистанційно у форматі відеоконференції ZOOM 10 березня 2021р., початок о 14-30.
1.Асп Шеремет Максим - Розробка САК мултикоптерів
2. Асп. Щоголєва Світлана - Дослідження відмовостійкості лазерих гіроскопів
17 лютого 2021 р. відбувся науковий семінар кафедри СКЛА, де були заслухані і затверджені звіти аспірантів.
Фото 1. Зам. зав. кафедри з наукової роботи відкриває семінар
Фото 2. Доповідає аспірант першого року навчання Вадим Колесник
Гіроскопи та навігаційні системи
Керівником наукової школи на теперішній час є доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри систем керування літальними апаратами, Заслужений діяч науки і техніки України, Почесний працівник космічної галузі України, лауреат Державних премій, Почесний професор Північно-Західного університету КНР, академік Міжнародної академії навігації та керування рухом, академік Академії технологічних наук України, член Національного комітету України з теоретичної та прикладної механіки Збруцький Олександр Васильович.
Народився Олександр Васильович Збруцький 7 березня 1953 року у м. Києві. У 1976 році закінчив Київський політехнічний інститут за фахом «Гіроскопічні прилади та системи» і працював інженером на Київському заводі автоматики імені Г.І. Петровського. З 1977 року його трудова діяльність пов’язана з Київським політехнічним інститутом. Вступивши до аспірантури, продовжує розпочаті роботи із дослідження навігаційних систем та приладів, які використовують нові фізичні принципи. Після захисту кандидатської дисертації 1980 року працює науковим співробітником, доцентом кафедри теоретичної механіки. Очолюючи науковий підрозділ, організовує та бере безпосередню участь у нових розробках із провідними науково-дослідницькими та конструкторськими організаціями України і Росії.
03.02.2021. на кафедрі СКЛА був проведений методичний семінар в заочному дистанційному режимі, на якому були розглянуті наступні питання та прийняті наступні рішення та рекомендації:
Доповідачі, гаранти ОП:
Бурнашев В.В. – ОПП бакалавра;
Пономаренко С.О. – ОПП магістра;
Черняк М.Г – ОНП магістра;
Збруцький О.В. – ОНП PhD.
Ухвалили:
Прийняти до відома інформацію гарантів ОП: підготовлені та виставлені на сайті КПІ та кафедри ОП бакалавра та PhD, підготовлену ОПП магістрів надати в навчально-методичний відділ університету для розміщення на сайті. До 10.02 підготувати англомовні версії ОП та надати для розміщення на інформ. Ресурсах кафедри та університету.
Доповідачі: відповідальний за метод роботу Ю.В. Бобков, вчений секретар Пономаренко С.О., зав. каф. Збруцький О.В.
Ухвалили:
1) При підготовці нових навчальних та робочих навчальних планів бакалаврів, магістрів та докторів філософії на 2021-2022 н.р. (відповідно Наказу № НОН.18.2021 від 01.02.2021) максимально зберегти існуючу структурно-логічну схему підготовки, що відповідає стандартам ВО та запитам ринку праці. Підсилити викладання сучасних досягнень в галузі за рахунок перегляду вибіркових компонентів та приведення їх кількості та структури до вимог університету.
2) Рекомендувати зменшення загального педагогічного навантаження ННП каф. СКЛА за рахунок приведення співвідношення аудиторного часу та СРС до рекомендованого рівня (30-50 %) та кардинального зменшення кількості індивідуальних завдань за рахунок перенесення розгляду навч. матеріалу до практичних та лабораторних занять. Залишити індивідуальні завдання лише у обґрунтованих випадках, коли відмова від них погіршить якість підготовки.
Доповідачі: доцент Сердюк А.А.
Ухвалили:
Інформацію про наявність дистанційних курсів прийняти до відома. Рекомендувати доц. Сердюку надати необхідну консультативну допомогу викладачам щодо реєстрації студентів та запису їх на дистанційні курси.
Зам.зав.кафедри з навчально-методичної роботи Юрій БОБКОВ