•  кафедри СКЛА

Ф-КАТАЛОГ вибіркових навчальних дисциплін циклу професійної підготовки освітніх програм підготовки бакалаврів, магістрів і докторів філософії. Спеціальність 173 Авіоніка

Відповідно до розділу Х статті 62 Закону України «Про вищу освіту» (№ 1556-VII від 01.07.2014 р.), вибіркові дисципліни – дисципліни вільного вибору студентів для певного рівня вищої освіти, спрямовані на забезпечення загальних та спеціальних (фахових) компетенцій за спеціальністю.

Положення про порядок реалізації студентами Інституту аерокосмічних технологій КПІ ім. Ігоря Сікорського права на вільний вибір навчальних дисциплін, зазначає, що студенти мають вибрати дисципліни із Ф-каталогу (див. у вкладенні) шляхом подання заяви до деканату ІАТ.