•  кафедри СКЛА

План методичних семінарів кафедри СКЛА на 2020-21 н.р.

Питання семінару

Термін пров.

Доповідачі

1.

Стан із забезпеченням навчально-методичною літературою навчального процесу на кафедрі. Задачі по підготовці навчально-методичної літератури на 2020-2021 н.р.

Затвердження плану видання навчально-методичної літератури у 2020-2021 н.р.

Жовтень 2020 р.

(07.10.20)

відп. (за напрямами), викладачі

2.

Стан лабораторної бази кафедри. Задачі по підготовці лабораторної бази на 2020-2021  н.р. , з урахуванням роботи в дистанційному режимі.

Затвердження плану підготовки  нових лабораторних робіт у 2020-2021 н.р.

Давидкін С.С.

3.

Стан підготовки навчальних програм дисциплін (НПД), робочих навчальних програм кредитних модулів (РНПКМ) та рейтингових систем оцінювання (РСО).

викладачі, що не підготували НПД,  РНПКМ та РСО

4.

Стан підготовки дистанційних курсів і елементів дистанційних курсів з навчальних дисциплін та кредитних модулів 1-го семестру 2020-2021 н.р.

5.

Підготовка матеріалів самоаналізу кафедр в частині освітніх програм.

Бурнашев В.В. – бакалавр;

Пономаренко С.О., Черняк М.Г. – магістр;

Збруцький О.В. – PhD.

6.

1.

Обговорення стану та структурно-логічної схеми підготовки бакалаврів,  магістрів та докторів філософії. Пропозиції щодо назв, змісту та послідовності викладання дисциплін.

2020 р.

(04.11.20)

Збруцький О.В., Бобков Ю.В., Бурнашев В.В Пономаренко С.О., Черняк М.Г., викладачі

2.

Обговорення змісту освітніх програм підготовки бакалаврів, магістрів, докторів філософії  за спеціальністю 173 Авіоніка.

Пропозиції щодо оптимізації змісту копетентностей, знань та умінь, що формуються дисциплінами.

Бурнашев В.В. – бакалавр;

Рижков Л.В. –магістр;

Збруцький О.В. – PhD;

всі відп.викладачі.

1.

Стан забезпечення реальними лабораторними роботами (на приладах та обладнанні) підготовки бакалаврів і магістрів.

Задачі щодо поліпшення лабораторної бази кафедри, джерела та шляхи її забезпечення.

2020 р.

(02.12.20)

відп., викладачі.

Давидкін С.С.

2.

Стан навчальних лабораторій та комп’ютерних класів, задачі щодо їх підготовки до весняного навчального семестру.

Давидкін С.С.,

1.

Обговорення та звіт про виконання викладачами кафедри у І семестрі 2020-2021  н.р.:

- плану видання навчально-методичної літератури;

- плану підготовки  лабораторної бази кафедри.

Лютий

(03.02.21)

2.

Обговорення результатів взаємо відвідувань викладачів (за графіком взаємо відвідувань).

Пономаренко С.О.

3.

Стан підготовки дистанційних курсів і елементів дистанційних курсів з навчальних дисциплін та кредитних модулів 2-го семестру 2020-2021 н.р.

1.

Про підготовку нових навчальних та робочих навчальних планів бакалаврів,  магістрів та докторів філософії на 2021-2022  н.р.

Обговорення пропозицій викладачів щодо оптимізації викладання дисциплін.

Березень

(03.03.21)

відп., викладачі.

2.

Стан методичного забезпечення для проведення підготовки до ректорського контролю з дисциплін:

- Технічна механіка;

- Теорія автоматичного керування;

- Чутливі елементи систем авіоніки

Ільчишина Д.І., Іванова О.М.

Бурнашев В.В.

Черняк М.Г., Збруць-кий О.В., Бондаренко Є

1.

Стан підготовки нових навчальних та робочих навчальних планів бакалаврів, магістрів та докторів філософії на 2021-2022 н.р., та реалізації пропозицій викладачів щодо оптимізації викладання дисциплін.

Квітень

(07.04.21)

2.

Досвід та результати залучення студентів до участі у розробці лабораторних робіт та вдосконаленні лабораторної бази кафедри у межах їх курсового та дипломного проектування

Черняк М.Г., Бурнашев В.В.,

3.

Досвід та методика організації переддипломної практик бакалаврів і магістрів. Вдосконалення методики виконання ДП бакалаврів та МД професійних магістрів.

Керівники практик,

керівники ДП, МД.

1.

Задачі та стан підготовки навчальних програм дисциплін (НПД),  робочих навчальних програм кредитних модулів (РНПКМ) та рейтингових систем оцінювання  (РСО) до нового 2021-2022 н.р.

Травень

(05.05.21)

викладачі

Пономаренко С.О.

1.

Підсумки виконання викладачами кафедри у 2020-2021 н.р.:

- плану видання навчально-методичної літератури та підготовки дистанційних курсів;

- плану підготовки лабораторної бази кафедри.

Червень

(02.06.21

відп. (за напрямами), викладачі

2.

Проект звіту з навчально-методичної роботи за 2020-2021 н.р.

Задачі з навчально-методичної роботи на 2021-2022н.р.

Різне.

Методичний семінар проводиться кожну першу середу місяця о 1430 в аудиторії 219-28.

Присутність всіх викладачів та аспірантів обов`язкова!

Відповідальний за проведення метод. семінарів                                       Юрій Бобков

Затверджую:  завідувач кафедри СКЛА __________ Олександр Збруцький