•  кафедри СКЛА

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ СКЛА від 26.08.2020 р.

Основні питання

Доповідачі

1.1.

Інформація про організацію навчально-виховного процесу в КПІ в 2020-2021 н.р.

Збруцький О.В.

1.2.

СТАН ГОТОВНОСТІ ПЛ «СІКОРСЬКИЙ».

1.3.

Про стан готовності НП, РП, РНП.

Бобков Ю.В.

1.4.

Стан готовності робочих місць для виконання лабораторних робіт.

Бобков Ю.В.,

Рижков Л.М.,

Черняк М.Г.,

Бурнашев В.В.,

Сердюк А.А.,

Гавриленко В.В.,

Пономаренко С.О.,

Нечипоренко О.М.,

Камелін А.Б.,

Трунов В.Ю.

Предаченко К.О.

1.5.

Уточнення розподілу навантаження на поточний н.р., доповнення інд. планів.

Пономаренко С.О.

1.6.

Затвердження кураторів груп, які повинні організувати забезпечення першокурсників відповідними інформаційними пакетами (першокурсника повинні забезпечити студентським квитком, заліковою книжкою, банківською платіжною карткою, підписаною угодою, електронним ордером в гуртожиток (якщо студент іногородній), пам’ятки, а також timing. Особливу увагу слід приділити каналу «Деканат», який стає ключовим каналом, і у всіх інформаційних повідомленнях надається посилання на контакт каналу «Деканат». Всі першокурсники мусять підписатись на нього і вже 27 вересня на цьому каналі повинна бути інформація про структуру факультету та про контактних осіб: хто, за що відповідає і таке інше. Telegram-канали факультетів (кафедр) є головними каналами комунікацій, і їх ми маємо забезпечити.) Зі студентами відбудеться два контакти.

Перший (з 27 по 31 серпня) – принципово новий, коли абітурієнти приносять оригінали документів.

Другий (відбуватиметься за графіком упродовж вересня-жовтня . Буде викликатися тільки одна група.

Упродовж дня, коли приїжджає група, ми забезпечуємо реєстрацію у військово-мобілізаційному відділі, отримання студентського квитка, залікової книжки, отримання банківської платіжної картки, знайомство з куратором, деканом.

Кожний факультет повинен запланувати такі зустрічі упродовж вересня-жовтня 2020. В другому інформаційному пакеті ми надсилаємо кожному студентові всю необхідну інформацію).

Гавриленко В.В.,

1.7.

Результати робіт 2019-2020 н.р. по належному матеріально-технічному забезпеченню лабораторій кафедри до нового навчального року.

Давидкін С.С.

1.8.

Стан сторінок кафедри в Facebook та на сайті КПІ.

Сердюк А.А.

Вчений секретар кафедри СКЛА     Пономаренко С.О.

Засідання кафедри 26 серпня 2020 року проходило в дистанційному режимі на платформі відеоконференцій Zoom.