• У зв’язку з ситуацією з коронавірусом наступне засідання кафедри СКЛА буде проводитися дистанційно у форматі конференції ZOOM 11 листопада 2020р., початок о 14-30.

Ректорський контроль 12 жовтня 2020 р. для студентів 1-го курсу

Вхідний ректорський контроль студентами 1-го курсу групи АС-01, АС-02 та АС-п01 проводиться дистанційно згідно розпорядження для студентів ІАТ 12 жовтня 2020 р. з 1615 до 1800.

Інструкція щодо проходження ректорського контролю. Після введення логіну і паролю на сайті ректорського контролю is.eqmi.kpi.ua, студент спочатку заходить до курсу «Ректорський контроль 1 курс ІАТ (2020)», а потім до теста. На сторінці теста буде вказана максимальна тривалість його виконання: 120 хвилин. Увага: після того як студент пройде тест, внизу сторінки теста потрібно натиснути кнопку «Далі». Потім на сторінці «Результати спроби» внизу її натиснути кнопку «Відправити все та завершити». Після цього ще раз натиснути кнопку «Відправити все та завершити» для підтвердження. І тільки тоді система зареєструє результат студента за ректорський контроль.

Участь в ректорському контролі обов'язкова, дистанційна відсутність можлива тільки при наявності поважних причин, що повинні бути підтверджені офіційним документом, який необхідно буде передати (надіслати) в паперовому вигляді в деканат ІАТ.