“Системи керування літальними апаратами та комплексами” cпеціальність 173 Авіоніка |
|
Загальна інформація
Вступ на основі здобутого ступеня вищої освіти
Вступ на основі освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста
Інструктивні матеріали |
Освітньо-професійна програма магістрівАкредитація освітньої програми
Сертифікат No 534 про акредитацію освітньої програми Системи керування літальними апаратами та комплексами спеціальності 173 Авіоніка другого (магістерського) рівня, виданий Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти 05.07.23 р., термін дії до 01.07.2028 р.
Роботодавці та перспективи для випускниківВідбіркова комісія інститутуЗасоби зв’язку
Телефон: +38 (096) 313-3738
Електронна пошта: vk.nniat@lll.kpi.ua Пам'ятка до питання про організацію комплексного фахового випробування (КФВ) до магістратури у дистанційній формі у 2024 році Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра «Системи керування літальними апаратами та комплексами» за спеціальністю 173 Авіоніка у 2024 році Орієнтовний список вступників, які зареєструвалися на КФВ «Системи керування літальними апаратами та комплексами» за спеціальністю 173 Авіоніка до магістратури у дистанційній формі у 2024 році Екзаменаційні білети КФВ вступників до магістратури за спеціальністю 173 Авіоніка «Системи керування літальними апаратами та комплексами» у 2024 році Вступ на основі здобутого ступеня вищої освітиЕтапи вступу
Для вступу у 2022 році на перший курс освітнього ступеня магістра за освітньо-професійною програмою “Системи керування літальними апаратами та комплексами”, cпеціальність 173 Авіоніка на основі здобутого ступеня вищої освіти. Етапи та терміни та проведення вступної кампанії:
Документи для вступу
Необхідні іспити
Мотиваційний лист Подача мотиваційного листа є обов’язковою для кожного вступника. Що таке мотиваційний лист? Як його написати? Навіщо він потрібен? Одним із критеріїв вступу 2022 буде мотиваційний лист. Як повідомило МОН України, мотиваційний лист матиме різну вагу для вступників на бюджет і контракт. Так, для вступу на бюджет його буде застосовано лише для рейтингування вступників з однаковим конкурсним балом, а для вступу на контракт він може бути основою для рейтингування вступників. Відповідно до Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти». Одна з його новацій – написання абітурієнтами мотиваційного листа. Відтепер, вступникам доведеться не лише здавати ЗНО, що в 2022 році змінено на Національний мультипредметний тест, але і доводити навчальним закладам, що студенти достатньо вмотивовані, щоб навчатися в їхньому виші. Мотиваційний лист при вступі до закладу вищої освіти Мотиваційний лист – це ваш шанс представити себе як вмотивовану, яскраву та дуже здібну особистість, готову вступити до університету. Зробіть свій лист яскравим особистим описом вашого унікального «я», щоб показати, хто ви є і чому ви хочете, щоб вас прийняли. Що таке мотиваційний лист і навіщо він потрібен? Мотиваційний лист – це документ, що складається і подається вступником до закладу вищої освіти, у якому пояснюються причини, через які вступник вважає себе найкращим кандидатом для вступу на відповідну навчальну програму. Підготовка такого листа вимагає детального дослідження вступником загального академічного середовища університету та різних освітніх програм. Такий лист має подвійну цінність. З одного боку, він дещо збільшує конкурсний бал, і це може бути важливим аргументом при вступі. За однакових балів ЗНО заклади освіти зможуть надати перевагу найбільш вмотивованим абітурієнтам. З іншого боку, пишучи мотиваційний лист, вступник отримує додаткову можливість обміркувати та аргументувати своє рішення, утвердитись у своєму переконанні вступити на відповідну освітню програму або змінити свою думку. Як написати хороший мотиваційний лист для вступу до університету? Пропонуємо дотримуватись п’яти порад для того, щоб написати хороший мотиваційний лист:
Мотиваційний лист – це ваш шанс представити себе як вмотивовану, яскраву та дуже здібну особистість, готову вступити до університету / на освітню програму / курс. Зробіть свій лист яскравим особистим описом вашого унікального «я», щоб показати, хто ви є і чому ви хочете, щоб вас прийняли. Які вимоги ставляться до мотиваційних листів? Мотиваційний лист є результатом особистої творчої праці абітурієнта, тож у зарубіжних вишах зазвичай не встановлюється якихось уніфікованих вимог щодо його структури та змісту. Однак заклади вищої освіти можуть публікувати на сайті зразки мотиваційних листів і правила їхнього оформлення (наприклад, щодо структури листа, його обсягу). Тому вступник заздалегідь повинен ознайомитись із сайтом обраного ним університету та підготувати лист відповідно до таких вимог і правил. Разом з цим, мотиваційний лист повинен відповідати формальним вимогам, що ставляться до ділових листів:
Якою має бути структура мотиваційного листа? Мотиваційний лист повинен бути написано грамотно з дотриманням чіткої структури викладення інформації:
Структура мотиваційного листа повинна містити «шапку», звертання, вступ, основну та заключну частини. «Шапка» – частина листа, де містяться відомості про адресата (назва закладу вищої освіти, прізвище та ініціали особи, якій адресується лист) та адресанта (прізвище, ім’я, по батькові, адреса для кореспонденції та електронна адреса, номер телефону) – яка розташовується в правому верхньому куті листа. Шанобливе звертання є важливою складовою мотиваційного листа. Воно надає листу офіційного характеру та привертає увагу адресата. Звертання зазвичай виділяється напівжирним шрифтом та/або курсивом і вирівнюється по центру. Через один рядок після звертання розміщується вступ, який є першим абзацом листа. У цьому абзаці викладається його мета і причина написання (наприклад: «Звертаюся до Вас у зв’язку з…»). У цій частині варто коротко пояснити, чому вступник обрав саме цей університет і як, на його думку, навчання в університеті сприятиме його професійному розвитку і зростанню. В основній частині описуються факти, які зможуть позитивно вплинути на вирішення питання про зарахування на навчання. Дивлячись на академічні та соціальні здобутки, навички й здібності вступника, приймальна комісія може схилитися до думки, що він буде успішним студентом. Ця частина починається з другого абзацу мотиваційного листа та може складатися з двох-трьох абзаців. Як логічне продовження вступної частини листа, її можна розпочати з характеристики професійних цілей вступника, описати, що саме його цікавить в обраній ним освітній програмі та професії, ким він себе бачить після завершення навчання тощо. Така інформація свідчить про те, що він усвідомлює, яку освітню програму обирає, яку професію хоче здобути, і що навчання допоможе йому стати хорошим фахівцем в обраній сфері. Саме в цьому абзаці вступник доводить, що він є вмотивованою особою з добре визначеною метою. У наступному абзаці вступнику потрібно описати:
Вступ на основі освітньо-кваліфікаційного рівня спеціалістаЕтапи вступу
Для вступу у 2022 році на перший курс освітнього ступеня магістра за освітньо-професійною програмою “Системи керування літальними апаратами та комплексами”, cпеціальність 173 Авіоніка на основі здобутого ступеня вищої освіти.
Етапи та терміни та проведення вступної кампанії:
Документи для вступу
Необхідні іспити Освітньо-професійна програма “Системи керування літальними апаратами та комплексами”, cпеціальність 173 Авіоніка Вступ на навчання для здобуття ступеня магістра осіб, які здобули ступінь бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста) відбувається:
Мотиваційний лист Подача мотиваційного листа є обов’язковою для кожного вступника. Що таке мотиваційний лист? Як його написати? Навіщо він потрібен? Як повідомило МОН України, мотиваційний лист матиме різну вагу для вступників на бюджет і контракт. Так, для вступу на бюджет його буде застосовано лише для рейтингування вступників з однаковим конкурсним балом, а для вступу на контракт він може бути основою для рейтингування вступників. Відповідно до Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти». Одна з його новацій – написання абітурієнтами мотиваційного листа. Відтепер, вступникам доведеться не лише здавати ЗНО, що в 2022 році змінено на Національний мультипредметний тест, але і доводити навчальним закладам, що студенти достатньо вмотивовані, щоб навчатися в їхньому виші. Мотиваційний лист при вступі до закладу вищої освіти Мотиваційний лист – це ваш шанс представити себе як вмотивовану, яскраву та дуже здібну особистість, готову вступити до університету. Зробіть свій лист яскравим особистим описом вашого унікального «я», щоб показати, хто ви є і чому ви хочете, щоб вас прийняли. Що таке мотиваційний лист і навіщо він потрібен? Мотиваційний лист – це документ, що складається і подається вступником до закладу вищої освіти, у якому пояснюються причини, через які вступник вважає себе найкращим кандидатом для вступу на відповідну навчальну програму. Підготовка такого листа вимагає детального дослідження вступником загального академічного середовища університету та різних освітніх програм. Такий лист має подвійну цінність. З одного боку, він дещо збільшує конкурсний бал, і це може бути важливим аргументом при вступі. За однакових балів ЗНО заклади освіти зможуть надати перевагу найбільш вмотивованим абітурієнтам. З іншого боку, пишучи мотиваційний лист, вступник отримує додаткову можливість обміркувати та аргументувати своє рішення, утвердитись у своєму переконанні вступити на відповідну освітню програму або змінити свою думку. Як написати хороший мотиваційний лист для вступу до університету? Пропонуємо дотримуватись п’яти порад для того, щоб написати хороший мотиваційний лист:
Мотиваційний лист – це ваш шанс представити себе як вмотивовану, яскраву та дуже здібну особистість, готову вступити до університету / на освітню програму / курс. Зробіть свій лист яскравим особистим описом вашого унікального «я», щоб показати, хто ви є і чому ви хочете, щоб вас прийняли. Які вимоги ставляться до мотиваційних листів? Мотиваційний лист є результатом особистої творчої праці абітурієнта, тож у зарубіжних вишах зазвичай не встановлюється якихось уніфікованих вимог щодо його структури та змісту. Однак заклади вищої освіти можуть публікувати на сайті зразки мотиваційних листів і правила їхнього оформлення (наприклад, щодо структури листа, його обсягу). Тому вступник заздалегідь повинен ознайомитись із сайтом обраного ним університету та підготувати лист відповідно до таких вимог і правил. Разом з цим, мотиваційний лист повинен відповідати формальним вимогам, що ставляться до ділових листів:
Якою має бути структура мотиваційного листа? Мотиваційний лист повинен бути написано грамотно з дотриманням чіткої структури викладення інформації:
Структура мотиваційного листа повинна містити «шапку», звертання, вступ, основну та заключну частини. «Шапка» – частина листа, де містяться відомості про адресата (назва закладу вищої освіти, прізвище та ініціали особи, якій адресується лист) та адресанта (прізвище, ім’я, по батькові, адреса для кореспонденції та електронна адреса, номер телефону) – яка розташовується в правому верхньому куті листа. Шанобливе звертання є важливою складовою мотиваційного листа. Воно надає листу офіційного характеру та привертає увагу адресата. Звертання зазвичай виділяється напівжирним шрифтом та/або курсивом і вирівнюється по центру. Через один рядок після звертання розміщується вступ, який є першим абзацом листа. У цьому абзаці викладається його мета і причина написання (наприклад: «Звертаюся до Вас у зв’язку з…»). У цій частині варто коротко пояснити, чому вступник обрав саме цей університет і як, на його думку, навчання в університеті сприятиме його професійному розвитку і зростанню. В основній частині описуються факти, які зможуть позитивно вплинути на вирішення питання про зарахування на навчання. Дивлячись на академічні та соціальні здобутки, навички й здібності вступника, приймальна комісія може схилитися до думки, що він буде успішним студентом. Ця частина починається з другого абзацу мотиваційного листа та може складатися з двох-трьох абзаців. Як логічне продовження вступної частини листа, її можна розпочати з характеристики професійних цілей вступника, описати, що саме його цікавить в обраній ним освітній програмі та професії, ким він себе бачить після завершення навчання тощо. Така інформація свідчить про те, що він усвідомлює, яку освітню програму обирає, яку професію хоче здобути, і що навчання допоможе йому стати хорошим фахівцем в обраній сфері. Саме в цьому абзаці вступник доводить, що він є вмотивованою особою з добре визначеною метою. У наступному абзаці вступнику потрібно описати:
|